Egzamin na ocenę celującą z Analizy Matematycznej 2

Data: 10.06.2024 Kategoria: Studenci

Wzorem lat ubiegłych, podczas letniej sesji egzaminacyjnej, odbędzie się egzamin na ocenę celującą z Analizy Matematycznej 2. Zgodnie z harmonogramem sesji, wspomniany egzamin zaplanowano za niespełna trzy tygodnie: w piątek 28.06 w godzinach 14.00 - 17.00 w sali 201 w budynku C-1.
Zachęcamy do zgłaszania się i udziału w tej formie zmagań matematycznych na poziomie ogólnouczelnianym. Do egzaminu dopuszczeni będą (za zgodą Wykładowcy) studenci, którzy zaliczyli (lub takie zaliczenie jest wysoce prawdopodobne i wynika np. z dużej aktywności studenta) ćwiczenia, ze wspomnianego kursu, na ocenę co najmniej 4,5.
Więcej informacji o samych egzaminach, wraz z zadaniami z poprzednich kilku lat, można znaleźć na podstronie kursów ogólnouczelnianych.