Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Data: 22.09.2020 Kategoria: Studenci

Inauguracja roku akademickiego jest wielkim świętem wszystkich studentów. Jest to szczególnie ważny dzień dla studentów pierwszego roku. Otrzymując upragniony indeks rekrutujący się na studia stają się pełnoprawnymi członkami społeczności akademickiej. W tym roku przez pandemię nie będzie tradycyjnej podniosłej uroczystości inauguracyjnej, dlatego zachęcamy do obejrzenia krótkich filmów powitalnych przygotowanych przez Dziekana Wydziału Matematyki i Samorząd Studencki.

powitanie_dziekan_f.png
Matematyki trzeba uczyć się systematycznie i wytrwale, nie pozwalać na powstawanie luk w wiedzy, wtedy na pewno osiągną Państwo sukces, mogę to Państwu zagwarantować i życzę tego z całego serca.
 Dziekan Wydziału Matematyki - dr. hab. inż Marcin Magdziarz, prof. uczelni

Poniżej krótki filmik powitalny przygotowany dla studentów pierwszego roku przez członków Samorządu Studenckiego Wydziału Matematyki. Znajdziecie tu kilka przydatnych wskazówek od starszych koleżanek i kolegów, którzy czekają na Was w Samorządzie. W najbliższych dniach odbędą się dwa wydarzenia przygotowywane przez Samorząd z myślą o nowych studentach. Pierwsze to Paka dla Pierwszaka - wiedza w pigułce, która przyda się na początku studiów i drugie - Akcja Rekrutacja - zapoznające z członkami organizacji studenckich działających na Wydziale Matematyki i wydarzeń przez nich organizowanych.

powitanie_samorzad_f.png
Życzę niesamowitych doświadczeń, zdobywania wiedzy dobrej zabawy i nowych znajomości, bo studia na Wydziale Matematyki, to zabawa jedyna w swoim rodzaju.
 Powodzenia i do zobaczenia
Przewodnicząca Samorządu Studenckiego – Marta Kroczak