Intensywny Kurs Maturalny

Data: 20.11.2023 Kategoria: Wydarzenie

Zapraszamy na kurs przygotowujący do zdawania matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym, przygotowany i prowadzony przez pracowników Wydziału Matematyki.

Kurs obejmuje 42 godzin lekcyjnych, czyli 14 tygodni spotkań w formie wideokonferencji. Pierwsze zajęcia już 13.01.2024 r. Każde spotkanie trwa 3 godziny. Planowane jest uruchomienie dwóch grup: poziom rozszerzony z dr. inż. Ireneuszem Augustyniakiem oraz poziom podstawowy z mgr. Bogusławem Merdasem.

Harmonogram spotkań oraz szczegółowe informacje dostępne są na podstronie. Zapisy na kurs są prowadzone do 10.01.2024 r.

ikm2024.png