IV Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 27.04.2018 Kategoria: Studenci

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza możliwość składania wniosków o dofinansowanie projektów studenckich, w terminie do 18 maja 2018 r. do godziny 15:30 w pok. 1.17/C-11. Aby wniosek został rozpatrzony, musi zostać złożony zarówno w wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej - przesłany w formacie PDF na adres: kfds.w13@pwr.edu.pl. W tytule należy podać numer wniosku z „Zeszytu Wniosków” postaci: nr wniosku/W13/rok/kod wniosku/podmiot wnioskujący.

IV Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki odbędzie się w dziekanacie 22 maja 2018 r., we wtorek, o godzinie 11.00.