IX Ogólnopolski Otwarty Turniej Gry SET

Data: 14.11.2020
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska online

pokaż na mapie

Przed nami IX edycja turnieju gry SET organizowananego  przez koło Naukowe Matematyki w dniach 14-15.11.2020 r.

14.11 o godzinie 11:00 zostaną przedstawione zasady turnieju oraz reguły gry w Seta, tak aby w zawodach mogli uczestniczyć nawet Ci, którzy jeszcze nie mieli przyjemności grania w tę wyjątkową grę.
15.11 o godzinie 9:00 rozpocznie się turniej prowadzony równocześnie w dwóch  kategoriach: amatorzy i mistrzowie. Każdy uczestnik może zagrać w klasyfikacji mistrzów, jednak mistrzowie nie mogą zagrać w klasyfikacji amatorów.

Aby wystartować w Turnieju wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez stronę wydarzenia na fb. Zawodnicy, którzy mogą uczestniczyć tylko w turnieju 15.11, muszą poinformować o tym organizatorów poprzez email knm@pwr.edu.pl. Przed Turniejem należy zapoznać się z regulaminem i platformą  setwithfriends.comZapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału.

set-plakat.png