Komunikat Dziekanatu

Data: 12.03.2020 Kategoria: Studenci

W związku z Zarządzeniem Wewnętrznym JM Rektora, informuję, iż kontakt z dziekanatem oraz innymi jednostkami Wydziału Matematyki, zostaje ograniczony wyłącznie do kontaktów drogą emailową lub telefoniczną. Dziekanat pełni dyżur telefoniczny tylko w godzinach 9:30-13:30. Po zgłoszeniu sprawy, jeżeli będzie taka potrzeba, zostanie wyznaczony termin spotkania w dziekanacie.

Ważność legitymacji została przedłużona do 31 maja 2020 roku, bez konieczności posiadania hologramu!
W związku z powyższym ELS-y nie będą przedłużane w dziekanacie.