Komunikat Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 25.05.2020 Kategoria: Studenci

Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki ogłasza możliwość składania wniosków o dofinansowanie projektów studenckich, w terminie do 4 czerwca 2020 r. do godziny 15:00 na adres email sekretarza Komisji - mgr inż. Eweliny Rabskiej: Ewelina.Rabska@pwr.edu.pl.

Aby wniosek został rozpatrzony, musi zostać złożony w wersji elektronicznej - przesłany w formacie PDF na adres email: kfds.w13@pwr.edu.pl. W tytule wiadomości należy podać numer wniosku wpisany w „Zeszycie Wniosków”: nr wniosku/W13/rok/, otrzymany po przesłaniu pierwszego e-maila. Dokumentację papierową można złożyć z pewnym opóźnieniem, o czym będziemy wnioskodawców informować na bieżąco.

Piąte posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki odbędzie się 9 czerwca 2020 r., we wtorek, o godzinie 10:50.