Komunikat Sztabu Organizacyjnego OMatKo

Data: 07.03.2020 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Z uwagi na odwołanie wszystkich imprez masowych do dnia 23 marca 2020 r. przez Jego Magnificencję Rektora Politechniki Wrocławskiej i wstrzymania rejestracji na nadchodzące wydarzenia, sztab organizacyjny konferencji OMatKo podjął decyzję, iż kwietniowa Konferencja OMatKo nie odbędzie się. Oto oficjalny komunikat Sztabu Organizacyjnego:

Drodzy Uczestnicy. Jest to najtrudniejszy post, jaki kiedykolwiek przyszło nam pisać. Niestety, z ogromnym smutkiem i żalem, musimy poinformować Was o odwołaniu kwietniowej VII edycji Ogólnopolskiej Matematycznej Konferencji Studentów „OMatKo!!!”. Ze względu na wydłużenie nakazów Władz Politechniki Wrocławskiej odnośnie prewencji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (SARS-CoV-2), a także po konsultacjach z Dziekanem Wydziału Matematyki, konieczne było podjęcie tej niezwykle trudnej i przykrej dla nas decyzji. Pomimo całej pracy, jaką sztab organizacyjny włożył w przygotowanie wydarzenia, musieliśmy na pierwszym miejscu postawić bezpieczeństwo naszych Uczestników i podjąć właśnie takie kroki. Mamy nadzieję, że zrozumiecie nasze stanowisko, a także tę wyjątkową, nadzwyczajną, niezależną od nas sytuację, z którą przyszło nam się zmierzyć.

Z tego miejsca pragniemy Wam z całego serca podziękować za ogromne zainteresowanie naszą konferencją, za to, że zawsze jesteście z nami i co roku wracacie spotkać się w tym wyjątkowym gronie. Wasze zaangażowanie, mnóstwo przemiłych wiadomości i entuzjazm związany z OMatKo!!! znaczy dla nas ogromnie wiele. Wierzymy, że pomimo tej bolesnej dla nas decyzji, zostaniecie z nami i zobaczymy się z Wami podczas kolejnej edycji. Wszystkim osobom, które zakupiły bilety na konferencję zostaną maksymalnie do poniedziałku zwrócone pieniądze. Możemy Was tylko przeprosić za wszelkie uniedogodnienia związane z tą niepospolitą sytuacją na świecie i zapewnić, że była to dla nas najcięższa możliwa decyzja, w związku z którą nasze serca złamały się na miliony kawałków. Zapewniamy jednak, że wrócimy do Was z jeszcze większym zapałem do doskonalenia OMatKo!!!, wieloma nowymi pomysłami i najlepszą możliwą do wykonania edycją konferencji. Nie żegnamy się, mówimy Wam do zobaczenia i dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nas od 7 lat.

Pozdrawiamy,
Sztab Organizacyjny