Konferencja ECMI

Data: 19.03.2019 Kategoria: Wydarzenie

Na ostatnim spotkaniu Rady European Consortium for Mathematics in Industry (ECMI Council) w Mediolanie, które odbyło się 15.03.2019 r. Wrocław został oficjalnie wybrany jako miejsce organizacji prestiżowej konferencji ECMI w 2022 r. Konferencje te odbywają się co dwa lata, w zeszłym roku zorganizowano ją w Budapeszcie, a następna odbędzie się w 2020 r. w Limerick (Irlandia). Na spotkaniu Polskę reprezentował pracownik Wydziału Matematyki oraz jednocześnie z-ca dyrektora Centrum Steinhausa dr hab. inż. Krzysztof Burnecki, który zastąpił w zeszłym roku w Radzie wieloletniego jej członka prof. dr. hab. Wojciecha Okrasińskiego.