Konferencja naukowa Probability and Analysis 2017

Data: 15.05.2017
Miejsce wydarzenia: Będlewo

pokaż na mapie

W dniach 15-19 maja w ośrodku badawczo-konferencyjnym w Będlewie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Probability and Analysis 2017. Konferencja organizowana jest przez Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Warszawski i Instytut Matematyczny PAN (Centrum Banacha i WCNM). W konferencji weźmie udział ponad 110 osób z blisko 20 krajów. Tematem konferencji są półgrupy operatorów, zastosowania martyngałów w analizie, procesy gałązkowe, macierze losowe i nierówności koncentracyjne. Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie https://www.impan.pl/en/activities/banach-center/conferences/17-probability.