Konkurs w ramach projektu Sonata

Data: 28.06.2023 Kategoria: Studenci

W ramach grantu NCN Sonata pt. „Centralne twierdzenie graniczne dla ogólnych funkcjonałów z zastosowaniami w grafach losowych”  ogłoszono konkurs na stypendium dla studenta. Stypendium planowane jest na 12 miesięcy (z opcją przedłużenia), data rozpoczęcia to 1 sierpnia 2023. Termin składania ofert: do 6 lipca 2023 (do północy). Dokumenty (CV, życiorys oraz dokument potwierdzający status studenta) prosimy przesłać w wersji elektronicznej na adres: grzegorz.serafin@pwr.edu.pl.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie NCNu.