Konkurs o stypendia badawcze dla studentów w grancie Opus

Data: 08.09.2020 Kategoria: Studenci

W ramach projektu „Procesy Lévy’ego i nielokalne operatory Schrödingera” ogłoszono konkurs na dwa stanowiska wykonawca-student. Stypendia 1000 zł miesięcznie będą wypłacane przez okres 11 i 23 miesięcy. Termin nadsyłania zgłoszeń to 22 września 2020 r. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt e-mailowy z kierownikiem projektu, dr. hab. Kamilem Kaletą pod adresem kamil.kaleta@pwr.edu.pl. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach: konkurs 1 oraz konkurs 2.