Letnia szkoła doktorancka Computation and Modelling

Data: 04.07.2022
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

pokaż na mapie

Letnia szkoła doktorancka Computation and Modeling odbędzie się w dniach 4-8 lipca 2022 (poniedziałek-piątek) na głównym kampusie Politechniki Wrocławskiej. Szkoła jest organizowana przez prof. Krzysztofa Bogdana oraz Szkołę Doktorską Politechniki w ramach projektu InterdocSchool NAWA.

Letnia szkoła skupia się na nowoczesnych metodach uczenia statystycznego i uczenia maszynowego oraz zapewnia narzędzia przydatne dla wszystkich doktorantów STEM. Główny program szkoły letniej składa się z następujących kursów (w języku angielskim):

• Analiza danych z brakującymi obserwacjami - Tomasz Burzykowski (Hasselt),
  • Dokładna symulacja dyfuzji - Krzysztof Łatuszyński (Warwick),
  • Regresja liniowa i optymalizacja wypukła - Mathurin Massias (Lyon),
  • Najnowsze techniki w uczeniu maszynowym i uczeniu głębokim - Andrzej Stós (Clermont-Ferrand),
  • Modele graficzne i ich zastosowanie - Piotr Zwiernik (Toronto).

Więcej informacji i rejestracja na https://wmat.pwr.edu.pl/pl/cm2022