Maraton grafiki komputerowej

Data: 27.04.2017
Miejsce wydarzenia: Campus Politechniki Wrocławskiej budynek C-11 i C-4

pokaż na mapie

27 i 28 kwietnia 2017 r.  odbędzie się już czwarte wydarzenie organizowane w ramach cyklu Maratony PWR. Do tej pory studenci Politechniki Wrocławskiej byli aktywizowani na wielu płaszczyznach ich zainteresowań, takich jak: kinematografia, wiadomości z zakresu ekonomii i grania na giełdzie oraz tańca. Tym razem studenci Politechniki Wrocławskiej będą mieli okazję nauczyć się tworzyć grafikę komputerową. Maraton koordynuje studentka drugiego roku Matematyki Stosowanej na Wydziale Matematyki - Małgorzata Budzicz.

O Maratonach można poczytać w marcowym Żaku na stronie 14.