Mini-kurs ,,Heavy tails and long memory in financial applications"

Data: 13.10.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W ramach programu Erasmus+ w dniu 22 października 2018 r. Niels Wesselhöfft z Uniwersytetu Humboldta (Berlin), poprowadzi kurs pt. „Heavy tails and long memory in financial applications”.  Więcej informacji o kursie można znaleźć na stronie HSC.  Kurs jest przeznaczony głównie dla studentów kierunku Applied Mathematics, ale część miejsc została zarezerwowana dla innych zainteresowanych. Zainteresowani spoza Applied Mathematics proszeni są o kontakt z prof. Krzysztofem Burneckim (email: Krzysztof.Burnecki@pwr.edu.pl).