Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku 2018

Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, Centrum Kongresowe
Godzina: 08:00 - 16:00

pokaż na mapie

W eliminacjach VIII edycji Mistrzostw uczestniczyło ponad 5000 pasjonatów sudoku, a do finału zakwalifikowało się 522 zawodników. Lista finalistów jest dostępna na stronie sudoku.pwr.edu.pl.

Finał Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku już 25 marca. W tym dniu rano zostaną przeprowadzone eliminacje dla dorosłych, a następnie rozpoczną się kolejno trzy rundy finałowe. Zwycięzcy w kategoriach GIM, LO i DOROŚLI będą mogli brać udział w Mistrzostwach Polski w Sudoku organizowanych przez Fundację Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej Sfinks z pominięciem eliminacji internetowych. Zwycięzcy Mistrzostw Polski biorą udział w Mistrzostwach Świata w Sudoku organizowanych przez World Puzzle Federation.