Mistrzostwach Świata w Łamigłówkach 2018

Data: 23.11.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

skalski_tomasz-1.pngW dniach 4-11 listopada  w Pradze odbywały się Mistrzostwa Świata w Łamigłówkach 2018. Do polskiej reprezentacji udało się zakwalifikować naszemu doktorantowi Tomaszowi Skalskiemu. Polska kadra wyłaniana jest podczas Mistrzostw Polski w Łamigłówkach. Do Pragi pojechał zespół czteroosobowy w składzie: Przemysław Dębiak, Jan Mrozowski, Tomasz Skalski, Tomasz Stróżak. Polska reprezentacja zajęła 5. miejsce na 62 drużyny z 32 państw. Jest to najlepszy wynik od 2013 r., kiedy również reprezentacja Polski zajęła 5. miejsce. Nasz doktorant, mgr Tomasz Skalski zajął 47. miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

skalski_tomasz-1.png