Najlepsi absolwenci

Data: 05.12.2017 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W dniu 28 listopada Dziekan Wydziału Matematyki wręczył statuetki  laureatom Konkursu na Najlepszego Absolwenta. Najlepszymi absolwentami w roku akademickim 2016/2017 okazali się:

Jarosław Gruszka – absolwent studiów I stopnia na kierunku Matematyka Stosowana. Napisał pracę dyplomową  "Zastosowanie problemu parkietażu do syntezy obrazów" pod kierunkiem dra inż. Andrzeja Giniewicza.

Aleksandra Grzesiek   absolwentka studiów II stopnia na kierunku Matematyka Stosowana. Napisała pracę dyplomową  "Subordinated processes with infinite variance" pod kierunkiem dr hab. inż. Agnieszki Wyłomańskiej, prof. nadzw. PWr.

Dziekan wręczył również nagrodę za osiągnięcia naukowe doktorantowi mgr. Markowi Skarupskiemu.

najlepsi_absolwenci2017_03.png
Na zdjęciu od lewej strony: profesor Krzysztof Stempak, mgr Aleksandra Grzesiek, inż. Jarosław Gruszka, mgr Marek Skarupski.

Więcej o laureatach wydziałowych konkursów na najlepszego absolwenta Politechniki Wrocławskiej w roku akademickim 2016/2017 można znaleźć na stonie Uczelni.