Najlepsi absolwenci Wydziału Matematyki

Data: 29.10.2016

W konkursie TOP-10 na najlepszego absolwenta Wydziału w bieżącym roku kolejne miejsca zajęli:

na studiach I-go stopnia: Tomasz Skalski, Iwona Zmyślona, Ewa Drab, Krzysztof Rokita, Hubert Jaworski, Aleksandra Grzesiek, Aleksandra Piórkowska, Aleksandra Gurgul, Karolina Jopkiewicz, Anna Kowalczyk,

na studiach II-go stopnia: Arkadiusz Jędrzejewski, Paweł Plewa, Monika Sikora, Marta Polak, Joanna Bogdan, Monika Ruszkowska, Krystian Kubala, Katarzyna Hyk, Aleksandra Adamska, Ewa Frącz.

Dodatkowo Tomasz Skalski zajął drugie miejsce, a Arkadiusz Jędrzejewski-trzecie miejsce w klasyfikacjach ogólnouczelnianych. W konkursie TOP-10 premiowane są wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe, sportowe, społeczne i organizacyjne. Wszystkim laureatom dziękujemy za ich zaangażowanie i serdecznie gratulujemy!