Probability and Analysis 2021

Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska online
Godzina: 15:00 - 18:00

pokaż na mapie

W dniach 24-28 maja 2021 r. Politechnika Wrocławska wspólnie z CIMAT, IM PAN, Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Warszawskim, Texas A&M oraz TU München organizuje konferencję „Probability and Analysis 2021”.

Wykłady poświęcone współczesnym zagadnieniom analizy i rachunku prawdopodobieństwa wygłoszą m.in. Loic Chaumont (Angers), Leif Döring (Mannheim), José Luis Pérez-Garmendia (Guanajuato), Cecile Mailler (Bath), Kilian Raschel (Tours), Zakhar Kabluchko (Münster), Michael Hinz (Bielefeld), Radosław Wojciechowski (Nowy York), Matthias Keller (Poczdam), Charles Bordenave (Marsylia), Ronen Eldan (Rehovot), Justin Salez (Paryż), Bálint Tóth (Bristol), Yu Gu (Pittsburgh), Cedric Bernardin (Nicea).

Udział w konferencji jest bezpłatny ale wymaga zarejestrowania. Organizatorzy, prof. Krzysztof Bogdan, dr hab. Kamil Kaleta oraz mgr Damian Fafuła, mgr Julia Lenczewska i mgr Łukasz Leżaj, szczególnie zapraszają studentów, doktorantów i pracowników. Format wydarzenia: webinarium Zoom. Więcej informacji, harmonogram Konferencji można znaleźć na stronie:  http://pa2021.im.pwr.edu.pl