Prowadzenie zajęć w semestrze zimowym 2020/2021

Data: 17.09.2020 Kategoria: Studenci

Zajęcia dla studentów studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na pierwszym semestrze kierunków: matematyka stosowana oraz matematyka i statystyka będą prowadzone w trybie hybrydowym tj. wszystkie ćwiczenia będą prowadzone stacjonarnie a pozostałe formy zajęć w trybie zdalnym.

Zajęcia dla studentów wyższych lat I i II stopnia na Wydziale Matematyki będą odbywać się w trybie zdalnym (z jednym wyjątkiem laboratorium z kursu Grafiki komputerowej, prowadzonym na 3 semestrze MST, które będzie częściowo stacjonarne).

Wszystkie zajęcia ogólnouczelniane prowadzone przez pracowników Wydziału Matematyki również są zaplanowane jako zdalne.

Dziekan Wydziału Matematyki
dr hab. inż. Marcin Magdziarz, prof. uczelni