Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Jonasa Al-Hadada

Data: 20.10.2023
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska bud. C19 s. A.1.14

pokaż na mapie
W dniu 20 października 2023  r. (piątek), o godz. 14:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Jonasa Al-Hadada pt.: Perpetual American options with asset-dependent discounting.

Promotor: prof. dr hab. Zbigniew Palmowski (Politechnika Wrocławska)
Promotor pomocniczy: dr Corina Constantinescu-Loeffen (University of Liverpool)

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy Zoom
 Link do wideokonferencji         ID spotkania: 690 5261 0392  Kod dostępu: 5zNuQ3

Udział w wideokonferencji będzie także możliwy w sali nr A.1.14 w bud. C-19 przy ul. Józefa Marii Hoene-Wrońskiego 13c we Wrocławiu.