Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Zofii Wróblewskiej

Data: 10.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Matematyki PWr bud. C19 s. A.4.1

pokaż na mapie
W dniu 10 października 2024 r. (czwartek), o godz. 17:30  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej pt. "Odwrócone sprężyste wahadło jako matematyczny model biegumgr inż. Zofii Wróblewskiej. Promotorem jest dr hab. inż. Łukasz Płociniczak,  prof. uczelni, z Wydziału Matematyki PWr.

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy Zoom
ID spotkania: 621 6913 9158
Udział w obronie będzie możliwy również w sali nr A.4.1 w bud. C-19 przy ul. Józefa Marii Hoene-Wrońskiego 13c we Wrocławiu