Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Tomasza Skalskiego

Data: 30.09.2023 Kategoria: Wydarzenie

Data: 13.10.2023
Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe PWr (online)

pokaż na mapie

W dniu 13 października 2023 r. (piątek), o godz. 12:15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Tomasza Skalskiego pt.: ,,Geometric and Combinatorial Aspects of Statistical Models".

Promotor: dr hab. inż. Maciej Wilczyński (Politechnika Wrocławska)
Promotor: prof. dr hab. Piotr Graczyk (Université d’Angers)
Promotor pomocniczy: dr Patrick Tardivel (Université de Bourgogne)

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy Zoom

Link do wideokonferencji      ID spotkania: 99 126 495 250         Kod dostępu: ZtJ3jb

Udział w wideokonferencji będzie także możliwy w sali nr 10 (Centrum Kongresowe) w bud. D-20 przy ul. Janiszewskiego 8 we Wrocławiu.