Quant Scholarship Program

Data: 15.10.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Credit Suisse Polska we współpracy z Politechniką Wrocławską ogłasza nabór do pierwszego programu stypendialnego Quant Scholarship Program. Jest on przeznaczony dla studentów kierunków matematyczno-informatycznych na Politechnice Wrocławskiej, zainteresowanych dalszą karierą w świecie bankowości inwestycyjnej. Celem programu jest pokazanie zastosowania najnowszych technologii i matematyki teoretycznej w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów finansowych.

Wykład inauguracyjny odbędzie się we wtorek 16 października 2018 r. o godz. 11:15 w sali 1.05 w budynku H-14. Rejestracja potrwa do 26 października 2018 r. Więcej informacji znajduje się na stronie Biura Karier.