Ranking kierunków studiów Perspektyw 2019

Data: 14.06.2019 Kategoria: Studenci

Został już ogłoszony Ranking Kierunków Studiów Perspektywy 2019. Studia na Wydziale Matematyki zostały w tym roku wysoko ocenione - czwarte miejsce, o jedną pozycję wyżej niż w roku 2018. Absolwenci naszych kierunków bez problemów odnajdują się na rynku pracy, co wyraźnie widać w mierniku Ekonomiczne losy absolwentów, który jest  mierzony wysokością zarobków absolwentów uczelni oraz stopniem ich zatrudnienia. W badaniach  przeprowadzonych przez MNiSW z wykorzystaniem danych ZUS nasze studia uzyskały najwyższą wartość miernika spośród wszystkich kierunków studiów matematycznych prowadzonych w polskich uczelniach akademickich.

navi_perspektywy2019.png