Siódma edycja konferencji Probability and Analysis

Data: 22.04.2024
Miejsce wydarzenia: Będlewo

pokaż na mapie
Siódma konferencja Probability and Analysis odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia 2024 roku w Będlewie. Konferencja jest współorganizowana przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Wrocławski oraz Politechnikę Wrocławską, przy wsparciu Centrum Banacha. Lista wykładowców plenarnych oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie konferencji.
Dodatkowo zaplanowano sesję plakatową i 20 wykładów równoległych, które można teraz zgłaszać. Zachęcamy do rejestracji i udziału.
zae9le1ujnwrtaanavi_panda2024.png
The 7th Probability and Analysis Conference will take place from April 22nd to April 26th, 2024 in Będlewo. The list of plenary speakers and the registration form are available at https://panda2024.pwr.edu.pl/We also plan a poster session and 20 parallel talks, which can be now submitted. We encourage registration.