Spotkanie z firmą Allianz

Data: 17.10.2019 Kategoria: Studenci

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków Applied Mathematics i Matematyka oraz doktorantów na spotkanie z dr. Andreasem Wengiem (Head of Actuary Life/ Health department Allianz Deutschland AG). Dr Weng poruszy na spotkaniu dwa tematy:

• (1) Allianz view on educational background and career development
  • (2) What works do we perform within our department and why do we look particularly for highly educated mathematics.

Na spotkaniu będzie także obecny szef oddziału wrocławskiego Pan Zephyrius Wolfsdorf. Spotkanie odbędzie się 22 października o godz. 11.15 w sali 204 (A-1). Spotkanie jest organizowane przez prof. Krzysztofa Burneckiego. Chętnych studentów I stopnia prosimy o kontaktowanie się z organizatorem na adres krzysztof.burnecki@pwr.edu.pl.

alianz.png