Spotkanie z pracownikami Działu Aktuarialnego firmy Aviva

Data: 22.11.2017 Kategoria: Studenci

W dniu 23 listopada o godz. 19:00 w budynku C-11 w sali P.01 odbędzie się prezentacja firmy ubezpieczeniowej Aviva. W trakcie spotkania przedstawiciele firmy opowiedzą o tym, na czym polega praca w Dziale Aktuarialnym dużej firmy ubezpieczeniowej. Przybliża też jak w praktyce wykorzystywane są umiejętności zdobyte na studiach matematycznych. Warto podkreślić, że centrum aktuarialne firmy Aviva jest największą jednostką tego typu w Polsce. Na spotkanie, skierowane do studentów zainteresowanych matematyka ubezpieczeniową i finansową, zapraszają: Koło Naukowe Inżynierii Finansowej, dr hab. Krzysztof Burnecki, dr Marek Teuerle i mgr Maciej Magott.