Stypendia dla wybitnych studentów

Data: 17.12.2017 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia dla studentów i doktorantów za ich osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe uzyskane w roku akademickim 2017/2018. O stypendia starało się w tym roku 1275 studentów z całej Polski. Ostatecznie stypendia otrzymało 645 studentów, w tym czterech studentów z Wydziału Matematyki:

• Grzegorz Marcjasz - Matematyka Stosowana I stopień,
  • Tomasz Skalski - Matematyka  II stopień,
  • Bartosz Uniejewski - Matematyka Stosowana I stopień,
  • Tomasz Weron - Matematyka Stosowana I stopień,.

Pełna lista stypendystów zamieszczona jest na stronie Ministerstwa.

Podczas uroczystego spotkania w Starej Sali Senatu PWr w dniu 1 lutego 2018 r. nagrodzeni odebrali wyróżnienia wyróżnienia z rąk dr. inż. Jacka Lamperskiego, prorektora ds. studenckich.