Stypendium naukowe im. Roberta Bartoszyńskiego

Data: 12.06.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W dniu 1 czerwca 2018 r. Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN podało wyniki konkursu na stypendia naukowe im. Roberta Bartoszyńskiego z zastosowań matematyki dla młodych matematyków, którzy uzyskali stopień doktora nie wcześniej niż w 2013 roku. Jedno z dwóch stypendiów ufundowanych przez żonę Profesora Roberta Bartoszyńskiego Panią Sofię Zinkovskaya przyznano naszemu pracownikowi dr. inż. Łukaszowi Płociniczakowi. Obaj laureaci zostali zaproszeni do wygłoszenia 45 minutowych wykładów na 47. Ogólnopolskiej Konferencji Zastosowań Matematyki w Zakopanem - Kościelisku w dniach 4-11 września 2018 roku.