Świąteczna akcja Samorządu Studenckiego Wydziału Matematyki

Data: 06.12.2016

Zapraszamy do dołączenia się do świątecznej akcji Samorządu Studenckiego Wydziału Matematyki. Nasi studenci organizują zbiórkę prezentów dla dwóch rodzinnych domów dziecka, które pozostają pod opieką fundacji „Dom Pełen Serca”.

W Rodzinnym Domu Dziecka „Ala” pod stałą opieką znajdują się: Daniel (4 lata), Patryk (3,5 roku), Renata (3 lata), Laura (11 miesięcy) i Fabian (6 miesięcy). Dla nich przydadzą się pampersy (rozmiar 4), chusteczki nawilżające, sucha żywność i oczywiście zabawki. Dzieci z tego domu są uczulone na czekoladę, także przekazywane słodycze nie mogą jej zawierać.

W drugim Rodzinnym Domu Dziecka „Jaś” wychowankami są: Krzysiu (9 lat), Dorota (6 lat), Kuba (7 lat), Diana (4 lata) i Dagmara (1 rok). Dzieci bardzo ucieszą się z puzzli, gier edukacyjnych, zabawek i słodyczy. Przydatna będzie sucha żywność oraz pampersy (rozmiar 4) dla najmłodszej Dagmary.

Zbiórka rozpoczyna się w poniedziałek 5. grudnia i potrwa do 20. grudnia. W budynku C-11 naprzeciwko portierni będzie stał pojemnik, do którego będzie można włożyć prezenty. Każdy może przyczynić się do wzbudzenia wielkiej radości w sercach dzieci.