Uroczystość wręczenia dyplomów

Data: 23.09.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się w dniu 28.09.2018 r. (piątek) o godzinie 13:00 w Auli Politechniki Wrocławskiej (Gmach Główny, Wybrzeże Wyspiańskiego 27). Absolwenci, którzy będą uczestniczyć w uroczystości proszeni są o odebranie dyplomu oraz pozostałych dokumentów (tj. odpisu, suplementu oraz karty osiągnięć) najpóźniej do 25.09.2018 r. Dyplom zostanie wydany tylko po przedstawieniu rozliczonej Karty zobowiązań.

Wszyscy absolwenci, którzy odebrali / odbiorą dyplomy proszeni są o przyniesienie w dniu rozdania dyplomów i złożenie dyplomu w twardej oprawie w dziekanacie (p. 253/A1). Jest to warunek konieczny, by odebrać dyplom na uroczystości.

Odbiór tóg w szatni (poziom -1) do godz. 12.30

zaproszenie_wreczenie_dyplomow.png