Uśmiechnięty Dziekanat po raz ósmy

Data: 25.06.2024 Kategoria: Wydarzenie

Przechodnie statuetki Uśmiechniętego Dziekanatu pozostają na Wydziale Matematyki oraz Filii PWr w Legnicy.

Od 2013 r. organizowana jest akcja ankietyzacji wśród studentów i studentek, która pozwala im ocenić swój dziekanat, opowiedzieć o swoich przeżyciach z nim związanych i pomóc tym jednostkom zmieniać się na lepsze. Już po raz szósty studenci wskazali, że najbardziej życzliwy i zawsze gotowy do pomocy jest dziekanat Wydziału Matematyki.Na drugie miejsce zasłużył dziekanat Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, a trzecie – dziekanat Wydziału Medycznego.

Zgodnie z ankietami 100 proc. osób korzystających z pomocy dziekanatu Wydziału Matematyki jest z niego zadowolona. Studenci podkreślali ogromne zaangażowanie jego pracowniczek, fachową pomoc i fakt, że na miejscu są witani uśmiechem.

Dziekanatem W13 kieruje Edyta Landkauf, a pracują w nim: Małgorzata OsóbkaJustyna SowaKamila Mackiewicz i Beata Stanisławczyk. Nagrodę w ich imieniu odebrał dr hab. inż. Bartosz Frej, prof. uczelni, prodziekan ds. studenckich na Wydziale Matematyki. – Jestem bardzo dumny, że mogę z takimi osobami pracować! – zaznaczał.

Statuetki dla najwyżej ocenionych wręczono podczas Gali Aktywności Studenckiej. Nagrodzeni odebrali je z rąk prof. Kamila Stańca, prorektora ds. studenckich PWr i Katarzyny Geisler, członkini ds. dydaktyki i praw studenta w zarządzie Parlamentu Studentów PWr.

usmiechniety_dziekanat2024_01.jpg