V Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów

Data: 13.04.2018
Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej

pokaż na mapie

Chcesz spędzić niezapomniany weekend w towarzystwie królowej nauk? Zapraszamy do Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej w dniach 13-15 kwietnia 2018 r.

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów „OMatKo!!!” to impreza kierowana do studentów i doktorantów z całego kraju. Organizują ją studenci kół naukowych działających na Wydziale Matematyki. Konferencja jest okazją do zaprezentowania wyników badań w formie prezentacji lub plakatu, jak również stwarza warunki do dyskusji i wymiany poglądów z innymi matematykami.

Organizatorzy, oprócz intensywnej części naukowej, zapewniają miła atmosferę i zabawę, loterię łamigłówek, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do aktywnego udziału. Jeśli masz głowę pełną matematycznych pomysłów, nie zwlekaj, rejestracja do 11 marca. Więcej informacji oraz formularz zapisowy (zarówno dla słuchaczy, jak i referentów) znajduje się na stronie Konferencji oraz na portalu Facebook. Nie zwlekaj!