VI Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów

Data: 12.04.2019
Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej

pokaż na mapie

Zbliża się VI edycja Ogólnopolskiej Matematycznej Konferencji studentów OMatKo. W dniach 12-14 kwietnia 2019 r. do Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej zjadą się studenci z całej Polski. Ta trzydniowa konferencja, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej uczestników, zrzesza miłośników matematyki - pasjonatów oraz wiążących z nią karierę naukową.

omatko_sluchacze.pngUdział w OMatKo to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy z matematyki i kierunków jej pokrewnych, poznania ciekawych ludzi, a także zaprezentowania wyników własnych badań, w formie prezentacji, bądź plakatu. Tegoroczna edycja wzbogacona została o prezentację kół naukowych - wszystko, aby zacieśnić współpracę.

Udział w konferencji wymaga rejestracji poprzez formularz rejestracyjny.

Organizatorem konferencji są studenci trzech kół naukowych działających na Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej. Już od kilkunastu tygodni trwają przygotowania, wybór prelegentów, wszystko aby utrzymać wysoki poziom i różnorodność poruszanych zagadnień. Poniżej krótki film, który przybliża przygotowania sztabu organizacyjnego.