VIII edycja OMatko

Data: 23.11.2021 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W najbliższy weekend, 27-28 listopada, odbędzie się Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów „OMatKo”. To coroczne wydarzenie od ośmiu lat gromadzi młodych pasjonatów królowej nauk – zarówno chcących podzielić się swoją wiedzą i projektami, jak i tych, którzy pragną dzięki takim spotkaniom poszerzać swoje matematyczne horyzonty. Nie trzymaj swoich pomysłów w szufladzie. Dołącz do nas. Gwarantujemy, każdy znajdzie coś dla siebie i teoretycy i zainteresowani zastosowaniami.

Konferencję rozpocznie dr hab. Janusz Szwabiński, prof. uczelni, swoim wykładem otwierającym pt. „Jak śledzić pandemię i nie zwariować, czyli o matematycznym modelowaniu epidemii”. Szczególowy harmonogram niebawem zostanie zamieszczony na stronie Konferencji w zakładce harmonogram. Szczegółowe informacje ukazują się na stronie fb.

Zwiastun Konferencji

pomysl.png