Wizyta profesora Poula Hjortha z Kopenhagi

Data: 17.04.2018 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W dniu 18 kwietnia 2018 r. profesor Poul Hjorth z Technical University of Denmark wygłosi referat pt.''The Numbers Lead a Dance''  podczas Seminarium z Metod Stochastycznych i Numerycznych, które rozpocznie się o godzinie 11:15 w sali 5.05 bud. C-11.

Profesor Poul Hjorth jest znanym ekspertem w międzynarodowych kręgach matematyki stosowanej, piastuje również stanowisko  dyrektora wykonawczego Rady ECMI. Dodatkowo profesor poprowadzi dwa wykłady dla studentów kierunków:

• Applied Mathematics - we wtorek o godz.11:15 w sali P.01/C11,
  • Matematyka Stosowana - w środę o 13.15 w sali 1.27/C13.