Wysoka pozycja w rankingu Perspektyw

Data: 27.06.2024 Kategoria: Wydarzenie

W tegorocznym rankingu Perspektyw nasze studia znajdują się na trzeciej pozycji. W porównaniu z zeszłym rokiem oznacza to awans o jedno miejsce. Przed nami zostały już tylko dwie uczelnie Politechnika Warszwska i Uniwersytet Warszawski.

Z profilem naszych studiów można się zapoznać poprzez stronę

studiuj.wmat.pwr.edu.pl

Wyniki rankingu obejmującego wszystkie uczelnie akademickie w Polsce ogłoszono już po raz 25. W tym roku Politechnika Wrocławska znalazła się na siódmym miejscu w kraju (awans o jedną pozycję), na czwartym wśród uczelni technicznych i tradycyjnie na pierwszym miejscu na Dolnym Śląsku.

Pełne wyniki na ranking.perspektywy.pl.