XIII Forum Równań Różniczkowych Cząstkowych

Data: 23.06.2024
Miejsce wydarzenia: Będlewo

xiiiforum_1.png
Forum Równań Różniczkowych Cząstkowych jest spotkaniem matematyków polskich i zagranicznych. Pierwsze Forum odbyło się 25 lat temu, a obecna, 13. edycja jest kontynuacją tej wieloletniej tradycji.

Głównym celem Forum jest gromadzenie młodych i doświadczonych specjalistów w celu prezentacji swoich badań, wymiany pomysłów i inicjowania nowych dróg współpracy. Treść konferencji obejmuje różne gałęzie równań różniczkowych cząstkowych, zarówno teoretycznych, jak i stosowanych.

Wydział Matematyki PWr. jest współorganizatorem tego wydarzenia. W Komitecie Organizacyjnym są Grzegorz Karch (Uniwersytet Wrocławski), Łukasz Płociniczak (Politechnika Wrocławska) oraz Sebastian Owczarek (Politechnika Warszawska).
Wszelkie informacje dostępne są na stronie konferencjiRejestracja trwa do 31 maja.