XXVI edycja Dni Aktywności Studenckiej

Data: 19.10.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, budynek C-13

pokaż na mapie

Jak co roku w październiku  Samorząd Studencki zaprasza na festiwal prezentujący działalność studentów. To idealna okazja do tego, aby przejrzeć całą gamę uczelnianych organizacji studenckich działających przy Politechnice Wrocławskiej. Na wydarzeniu obecne będą również koła naukowe Wydziału Matematyki: GAUSS, KN Inżynierii Finansowej, KN Matematyki, KN Matematyki Przemysłowej

Początek już o godzinie 9.00, w budynku C-13, 19 października.

Więcej informacji o wydarzeniu i imprezach towarzyszących można znaleźć na stronie: www.das.samorzad.pwr.edu.pl.