Zarządzanie ryzykiem z AXA XL

Data: 08.04.2024 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W najbliższy piątek, 12 kwietnia, o godzinie 13:15 zapraszamy na wykład pod tytułem "Risk management – traditional insurance vs emerging technologic. Impact of technologies on Pricing and Underwriting". Przeprowadzą go przedstawiciele AXA XLktóra jest częścią grupy AXA, wiodącej firmy ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim. Pod względem matematycznym powinien być zrozumiały zarówno dla studentów pierwszego, jak i drugiego stopnia, a prowadzący poruszą też wiele praktycznych tematów dotyczących pracy w firmie ubezpieczeniowej, w zawodzie aktuariusza lub underwritera.

Termin: piątek, 12 kwietnia, godzina 13:15
Miejsce: sala 0.32 (100 os.), budynek C-13
Czas trwania: ok. 60 minut (45 minut + pytania)
Język wykładowy: angielski