Zbiór zadań z Analizy matematycznej 1 z rozwiązaniami

Data: 16.11.2016

Zbiór ten dostępny jest na stronie OZE. Każdy temat jest poprzedzony krótkim "kompendium" wiedzy. Udostępnione są już odcinki:

• 0 - Wprowadzenie,
  • 1 - 6 dotyczące Ciągów liczbowych i ich granic,
  • 7-10 dotyczące Granic funkcji,
(materiał, który wykładowcy realizują w 4 i 5 tygodniu semestru).

W najbliższych dniach dodane będą kolejne odcinki dotyczące:

• Funkcji ciągłych,
  • Pochodnej funkcji,
  • Zastosowań pochodnej,
  • Badania przebiegu zmienności funkcji,
  • Wzoru Taylora i wzoru Maclaurina,
  • Całki nieoznaczonej,
  • Całki oznaczonej,
  • Zastosowań całki oznaczonej.

Scenariusz Zbioru został oparty o typowe listy zadań oferowane studentom Politechniki Wrocławskiej. Każdy z odcinków ma praktyczny spis treści ułatwiający przejścia do kolejnych przykładów (zadań z rozwiązaniami) lub do "kompendium" niezbędnej wiedzy.

Zbiór tych zadań jest uzupełnieniem nagranych wcześniej wykładów doc. dr. Janusza Górniaka z Analizy Matematycznej 1.