dr hab. inż. Tomasz Grzywny
Email: tomasz.grzywny@pwr.edu.pl
Funkcja: Prodziekan ds. Ogólnych / Zastępca Przewodniczącego Rady Dyscypliny Naukowej Matematyka
Jednostka: Wydział Matematyki » Katedra Analizy i Procesów Stochastycznych
ul. Józefa Marii Hoene-Wrońskiego 13c, Wrocław 50-376
bud. C-19, pok. A.2.4
tel. 71 320 2480
Zainteresowania naukowe: procesy stochastyczne, równania różniczkowe, rachunek prawdopodobieństwa.
Strona www
| Wybrane publikacje |
| 1 | Artykuł 2025
Tomasz Grzywny, Julia A Lenczewska,| Hardy inequalities and nonlocal capacity. Proceedings of the American Mathematical Society. 2025, vol. 153, s. 4361-4377. ISSN: 0002-9939; 1088-6826 | | Zasoby:DOISFX |    |
|
| 2 | Artykuł 2025
Constantino Di Bello, Oleksii Chechkin, Tomasz Grzywny, Zbigniew Palmowski, Karol M Szczypkowski, Bartosz R Trojan,| Partial versus total resetting for Lévy flights in d dimensions: similarities and discrepancies. Chaos. 2025, vol. 35, nr 4, art. 043129, s. 1-10. ISSN: 1054-1500; 1089-7682 | | Zasoby:DOIURLSFX |    |
|
| 3 | Artykuł 2025
Tomasz Grzywny, Mateusz Kwaśnicki,| Liouville’s theorems for Lévy operators. Mathematische Annalen. 2025, vol. 391, nr 4, s. 5857 - 5910. ISSN: 0025-5831; 1432-1807 | | Zasoby:DOISFX |    |
|
| 4 | Artykuł 2023
Gavin Armstrong, Krzysztof Bogdan, Tomasz Grzywny, Łukasz Leżaj, Longmin Wang,| Yaglom limit for unimodal Lévy processes. Annales de l'Institut Henri Poincare Probabilites et Statistiques. 2023, vol. 59, nr 3, s. 1688-1721. ISSN: 0246-0203 | | Zasoby:DOISFX |    |
|
| 5 | Artykuł 2023
Krzysztof Bogdan, Tomasz Grzywny, Katarzyna Pietruska-Pałuba, Artur J Rutkowski,| Nonlinear nonlocal Douglas identity. Calculus of Variations and Partial Differential Equations. 2023, vol. 62, nr 5, art. 151, s. 1-31. ISSN: 0944-2669; 1432-0835 | | Zasoby:DOISFX |     |
|
| 6 | Artykuł 2023
Wojciech Cygan, Tomasz Grzywny,| Asymptotics of non-local perimeters. Annali di Matematica Pura ed Applicata. 2023, vol. 202, s. 2629-2651. ISSN: 0373-3114; 1618-1891 | | Zasoby:DOISFX |     |
|
| 7 | Artykuł 2023
Tomasz Grzywny, Julia A Lenczewska,| Asymptotic expansion of the nonlocal heat content. Studia Mathematica. 2023, vol. 270, nr 3, s. 339-359. ISSN: 0039-3223; 1730-6337 | | Zasoby:DOISFX |    |
|
| 8 | Artykuł 2023
Tomasz Grzywny, Łukasz Leżaj, Bartosz R Trojan,| Transition densities of subordinators of positive order. Journal of the Institute of Mathematics of Jussieu. 2023, vol. 22, mr 3, s. 1119–1179. ISSN: 1474-7480; 1475-3030 | | Zasoby:DOISFX |     |
|
| 9 | Artykuł 2022
Tomasz Grzywny, Kamil Kaleta, Paweł Sztonyk,| Heat kernels of non-local Schrödinger operators with Kato potentials. Journal of Differential Equations. 2022, vol. 340, s. 273-308. ISSN: 0022-0396; 1090-2732 | | Zasoby:DOISFX |     |
|
| 10 | Artykuł 2021
Tomasz Grzywny, Karol M Szczypkowski,| Estimates of heat kernels of non-symmetric Levy processes. Forum Mathematicum. 2021, vol. 33, nr 5, s. 1207-1236. ISSN: 0933-7741; 1435-5337 | | Zasoby:DOISFX |    |
|
Wszystkie publikacje pracownika