Konkurs dla studentów w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki

Data: 18.01.2019 Kategoria: Studenci, Wydarzenie

W ramach projektu „Równania różniczkowe i nierówności związane z operatorami Markowa” ogłoszony został konkurs na dwa stanowiska dla studentów studiów drugiego stopnia z matematyki z wynagrodzeniem 750 zł miesięcznie wypłacanym przez 12 miesięcy. Zatrudnieni studenci będą uczestniczyć w realizacji projektu, a otrzymane wyniki będą mogły stać się podstawą pracy magisterskiej.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie NCN. Rozstrzygnięcie 1 lutego 2019 r. Zainteresowane osoby proszone są o złożenie dokumentów lub kontakt z kierownikiem projektu dr. hab. inż. Tomaszem Jakubowskim - email: tomasz.jakubowski@pwr.edu.pl do 1 lutego 2019 r.