Konkurs w ramach grantu NCN Opus

Data: 01.03.2024 Kategoria: Studenci

W ramach grantu NCN Opus pt. „Zastosowania multiporządków i pseudometryki f-bar do badania działań przeliczalnych grup ze średnią” ogłoszono konkurs na stypendium dla jednego studenta/doktoranta. Stypendium planowane jest na 24 miesiące już od 1 kwietnia 2024.

Termin składania ofert: 18 marca 2024, 23:59. Dokumenty prosimy przesłać w wersji elektronicznej na adres: tomasz.downarowicz@pwr.edu.pl. Więcej szczegółów znajduje się na stronie NCNu .