Nabór do Olympic PoWeR

Data: 26.03.2021 Kategoria: Studenci

Koło naukowe Matematyki organizuje nabór do grupy Olympic PoWeR. Pierwsze w tym semestrze spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom już w czwartek 1 kwietnia o godzinie 15:00

LINK do spotkania

"Są jednak także młodzi ludzie, którzy dostrzegają piękno pojęć i rozumowań matematycznych, a w rozwiązywaniu zadań znajdują trudną do wyrażenia przyjemność" - Hugo Steinhaus

Zapraszamy wszystkich studentów, do których przemawiają powyższe słowa Hugona Steinhausa, do rozpoczęcia przygody z grupą Olympic PoWeR utworzonej z członków Koła Naukowego Matematyki przy Politechnice Wrocławskiej, której głównym celem jest zespołowe rozwiązywanie zadań typowych dla Olimpiad Matematycznych, ale również innych, równie ciekawych i różnorodnych zadań matematycznych.

Grupa Olympic PoWeR zawiązała się w 2020 roku. Ich spotkania zaowocowały medalami w mistrzostwach International Team Internet Mathematical Olympiad?.  Warto skorzystać z doświadczenia i startować nie tylko indywidualnie, ale również zespołowo.

olimpic_pwr.png