Pochodna semestru

Data: 04.03.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Matematyki PWr online

pokaż na mapie
Zapraszam wszystkich Studentów Wydziału Matematyki na "Pochodną semestru", czyli otwarte spotkanie online z władzami Wydziału.

Termin spotkania: 4 marca (piątek), godzina 15:00 na platformie ZOOM.
 Link do spotkania

Identyfikator spotkania: 970 8132 5243
Kod dostępu: 874437

Takie spotkanie, znane na niektórych wydziałach pod nazwą narady posesyjnej, to okazja do zwrócenia naszej uwagi na różne problemy czy niedoskonałości, ale też do zgłoszenia swoich pomysłów bezpośrednio osobom mogącym wprowadzać te pomysły w życie. Planujemy rozmawiać o sprawach dotyczących:
- programu studiów,
- praktycznych aspektów studiowania,
- prowadzących zajęcia,
- nauczania online,
- pracy Dziekanatu,
ale też o wszystkich innych, które powinny zostać poruszone, a nie było dotąd okazji.
Uczestnictwo jest dobrowolne, a rejestracja nie jest wymagana.
Serdecznie zapraszam,
Bartosz Frej