Spotkanie z BNY Mellon - prezentacje nagrodzonych prac magisterskich

Data: 10.12.2018
Miejsce wydarzenia: budynek C-13, sala 1.27

pokaż na mapie

W najbliższy poniedziałek 10 grudnia 2018 roku o godzinie 11.15 w budynku C-13 w sali 1.27 odbędzie się „Spotkanie z BNY Mellon - prezentacje laureatów konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą usług finansowych w dziedzinie matematyki stosowanej”. Zaplanowano 15 minutowe wystąpienie każdego z laureatów w celu przedstawienia rezultatów nagrodzonych prac magisterskich oraz krótką prezentację dyrektora Mellon Science, Polska, Glenna Ashbrooke.

Wyniki Konkursu były już ogłaszane w aktualnościach, jednak przypomnijmy, laureaci Konkursu to:

• Jonas Al-Hadad - autor pracy magisterskiej „Pricing of American options: single and double continuation region”,
  • Weronika Białecka - autorka pracy magisterskiej  Application of weighted distributions to modeling operational risk.
  • Joanna Kuprowska - autorka pracy magisterskiej  Comparison of different models of credit scoring.