Uroczystość wręczenia dyplomów

Data: 18.10.2019
Miejsce wydarzenia: Aula Politechniki Wrocławskiej

pokaż na mapie

Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się w dniu 18.10.2019 r. (piątek) o godzinie 13:00 w Auli Politechniki Wrocławskiej (Gmach Główny, Wybrzeże Wyspiańskiego 27). Absolwenci, którzy będą uczestniczyć w uroczystości proszeni są o odebranie dyplomu oraz pozostałych dokumentów (tj. odpisu, suplementu oraz karty osiągnięć) najpóźniej do 15.10.2019 r. Dyplom zostanie wydany tylko po przedstawieniu rozliczonej Karty zobowiązań.

Wszyscy absolwenci, którzy odebrali/ odbiorą dyplomy proszeni są o przyniesienie i złożenie tylko tych w twardej oprawie do Dziekanatu (p.201/A-1) do 12:00 w dniu uroczystego wręczenia. Jest to warunek konieczny, aby odebrać dyplom na uroczystości.

Odbiór tóg w szatni (poziom -1) do godz. 12:30.

zaproszenie_dyplomy2019.png